DĖMESIO!
ATVIRŲ DURŲ DIENA VDU LICĖJUJE SOKRATUS

Š.m. gegužės 13 dieną (ketvirtadienį) 18 val. kviečiame Jus į  Atvirų durų dieną VDU licėjuje SOKRATUS (Liepyno gt. 4, Vilniuje).
„Sokratus“ auloje vyksiančio susitikimo metu pristatysime VDU licėjų SOKRATUS bei atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

Atsiųskite mums žinutę apie pageidavimą dalyvauti susitikime el.p. registracija@sokratusmokykla.lt .

Iki malonaus!

Pasivaikščiokime po licėjų! Spauskite čia.

Nuotolinio mokymo metai licėjuje. Skaitykite čia.

INDIVIDUALŪS NUOTOLINIAI SUSITIKIMAI LICĖJUJE

Suprantame, kad ne į visus rūpimus klausimus atsakome virtualiai vykstančių „Atvirų durų“  renginių metu, todėl maloniai kviečiame tėvelius registruotis individualiems nuotoliniams susitikimams. Informuokite mus apie pageidavimą tokiam susitikimui el.paštu  info@sokratusmokykla.lt (žinutėje nurodykite Jus dominančią klasę) ir mes suderinsime tinkamą pasimatymo laiką.

Iki malonaus!

KASDIENIS LICĖJAUS GYVENIMAS – spauskite čia.

MIELI MOKYTOJAI,

Mes mielai susitinkame su įvairiausių dalykų mokytojais.
Jei Jums artima VDU licėjaus ,,Sokratus” dvasia, jei manote, kad mums Jūsų trūksta – skambinkite tel. +370 600 95291
arba parašykite mums el.paštu: darius@sokratusmokykla.lt.