MOKYMOSI  MOKESTIS

0 klasė (priešmokyklinis ugdymas):

Mėnesio mokestis – 350 €*.
Maitinimo kaina – 6 €/diena.
Stojimo mokestis – 390 €*.

Daugiau…(spausti čia)

1 – 6 klasės (pradinis ir pagrindinis ugdymas):

Mėnesio mokestis – 440 €* (mokama 10 mėn.).
Stojimo mokestis – 390 €*.

Daugiau…(spausti čia)

PRAŠYMO DĖL VAIKO PRIĖMIMO FORMA:

Prašymas dėl priėmimo į 0 klasę.
Prašymas dėl priėmimo į 1-ą klasę.
Prašymas dėl priėmimo į 2-4 klasę.
Prašymas dėl priėmimo į 5-6 klasę.

Užpildytą prašymą prašome siųsti el.paštu: info@sokratusmokykla.lt

_______________________________________

* Darželių “Šilagėlė” ugdytinių tėvams taikoma nuolaida.
_______________________________________

Mokykla dirba darbo dienomis nuo 7:15 – 18:30. Mokslo metai trunka 10 mėnesių per kalendorinius metus. Liepos ir rugpjūčio mėnesiais mokykloje organizuojamos teminės dienos stovyklos.

DIENOTVARKĖ (spausti čia).
ŠIOS SAVAITĖS VALGIARAŠTIS (spausti čia).
ATOSTOGOS (spausti čia).

TAISYKLIŲ METMENYS IR PRIĖMIMAS

2018/2019 mokslo metams priimame mokinius į šias  klases:

• Į priešmokyklinio ugdymo klasę (0) priimame 5-6 metų vaikus, (gimę 2013- 2012 metais).
  • Į pirmąją klasę priimame vaikus, kuriems einamaisiais kalendoriniais metais sueis 7-eri metai (gimę 2011 metais).
  • Į antrąją klasę priimame vaikus, kuriems einamaisiais kalendoriniais metais sueis 8-eri metai (gimę 2010 metais).
  • Į trečiąją klasę priimame vaikus, kuriems einamaisiais kalendoriniais metais sueis 9-eri metai (gimę 2009 metais).
  • Į ketvirtąją klasę priimame vaikus, kuriems einamaisiais kalendoriniais metais sueis 10 metų (gimę 2008 metais).
  • Į penktąją klasę priimame vaikus, kuriems einamaisiais kalendoriniais metais sueis 11-ka metų (gimę 2007 metais) ir bus baigę keturias klases (pradinio ugdymo pakopa).
  • Į šeštąją klasę priimame vaikus, kuriems einamaisiais kalendoriniais metais sueis 12-ka metų (gimę 2006 metais)

PRIĖMIMO TVARKA

• Tėvai, norintys leisti savo vaiką į „Sokratus“, kreipiasi į mokyklos administraciją  (tel. + 370 600 95291;  +370 698 80252);
  • Organizuojamas susitikimas, kurio metu pristatomi “Sokratus” mokyklos principai, išskirtinumai ir vertybės (jie turi atitikti tėvų lūkesčius (poreikius) ir siekius);
  • Pasirašomi juridiniai dokumentai.
Sokratus-mokykla

MOKYKLOS ĮRANGA, PASTATAS

Specialiai mokymo įstaigai rekonstruotas pastatas Vilniaus Žvėryno mikrorajone, itin patogus keliaujantiems į darbą ir grįžtantiems po darbo dienos. Beveik 3000 kv/m bendro ploto pastatas su specialia sporto ir renginių sale, erdvia valgykla, šiuolaikinėmis klasėmis, aprūpintomis modernia mokymo įranga ir technika, saugumo ir aplinkos stebėsenos sistema.