MOKYMOSI  MOKESTIS

0 klasė (priešmokyklinis ugdymas):
Mėnesio mokestis – 350 €*.
Maitinimo kaina – 6 €/diena.
Stojimo mokestis – 390 €*.
Daugiau…(spausti čia)

1–5 klasės (pradinis ir pagrindinis ugdymas):
Mėnesio mokestis – 440 €* (mokama 10 mėn.).
Stojimo mokestis – 390 €*.
Daugiau…(spausti čia)

Pašymo dėl vaiko priėmimo forma:
Prašymas dėl priėmimo į 0 klasę.
Prašymas dėl priėmimo į 1-ą klasę.
Prašymas dėl priėmimo į 2–4 klasę.
Prašymas dėl priėmimo į 5 klasę.

Užpildytą prašymą prašome siųsti el. paštu: info@sokratusmokykla.lt
*Darželių „Šilagėlė“ ugdytinių tėvams taikoma nuolaida.

• Mokykla dirba darbo dienomis nuo 7:1518:30.
  • Mokslo metai trunka 10 mėnesių per kalendorinius metus.
  • Liepos ir rugpjūčio mėnesiais mokykloje organizuojamos teminės dienos stovyklos.
DIENOTVARKĖ (spausti čia).
ATOSTOGOS (spausti čia).

TAISYKLIŲ METMENYS IR PRIĖMIMAS

2018/2019 mokslo metams priimame mokinius į šias klases:

• Į priešmokyklinio ugdymo klasę (0) priimame 56 metų vaikus, (gimę 20132012 metais).
  • Į pirmąją klasę priimame vaikus, kuriems einamaisiais kalendoriniais metais sueis 7-eri metai (gimę 2011 metais).
  • Į antrąją klasę priimame vaikus, kuriems einamaisiais kalendoriniais metais sueis 8-eri metai (gimę 2010 metais).
  • Į trečiąją klasę priimame vaikus, kuriems einamaisiais kalendoriniais metais sueis 9-eri metai (gimę 2009 metais).
  • Į ketvirtąją klasę priimame vaikus, kuriems einamaisiais kalendoriniais metais sueis 10 metų (gimę 2008 metais).
  • Į penktąją klasę priimame vaikus, kuriems einamaisiais kalendoriniais metais sueis 11-ka metų (gimę 2007 metais) ir kurie bus baigę keturias klases (pradinio ugdymo pakopa).

PRIĖMIMO TVARKA

• Tėvai, norintys leisti savo vaiką į mokyklą „Sokratus“, kreipiasi į mokyklos administraciją  (tel. + 370 600 95291; +370 698 80252).
  • Organizuojamas susitikimas, kurio metu pristatomi mokyklos „Sokratus“ principai, išskirtinumai ir vertybės (jie turi atitikti tėvų lūkesčius (poreikius) ir siekius).
  • Pasirašomi juridiniai dokumentai.
Sokratus-mokykla

MOKYKLOS ĮRANGA, PASTATAS

Specialiai mokymo įstaigai rekonstruotas pastatas Vilniaus Žvėryno mikrorajone – itin patogus keliaujantiems į darbą ir grįžtantiems po darbo dienos. Beveik 3000 kv./m bendro ploto pastatas su specialia sporto ir renginių sale, erdvia valgykla, šiuolaikinėmis klasėmis, aprūpintomis modernia mokymo įranga ir technika, saugumo ir aplinkos stebėsenos sistema.