MOKYMOSI  MOKESTIS

Mėnesio mokestis – 350 Eurų. Mokestis mokamas 10 mėnesių per kalendorinius metus.

Į mėnesio mokestį įskaičiuota:

• ugdymas pagal programą;
  • psichologo ir socialinio pedagogo konsultacijos;
  • anglų kalbos mokymas;
  • antros užsienio kalbos mokymas;
  • dailės mokymas;
  • muzikinis ugdymas;
  • ankstyvi rytiniai užsiėmimai iki pamokų pradžios;
  • išvykos Vilniaus mieste;
  • aprūpinimas vadovėliais ir bendromis mokymo(si) priemonėmis;
  • kokybiško bendravimo su tėvais ir informavimo sistema.

Kiti mokesčiai:

• stojimo mokestis  390 €;
  • popamokinės veiklos mokestis (nuo 15.30 iki 18.30 val.) – 80 €/mėn. arba  5 € /popietė (netaikoma “0” klasei);
  • mokestis už vienos dienos maitinimą: pusryčiai – 1,30 €, pietūs – 3.90 €, pavakariai – 1,80 €; alergiškiems vaikams gaminamas maistas pagal specialų valgiaraštį (taikomas papildomas antkainis);
  • metinis mokestis 200 € (mokamas kasmet, pradedant antrais mokyklos lankymo metais);
  • mokyklinės uniformos kaina.
Sokratus-darbo-laikas

DIENOTVARKĖ (spausti čia)

ŠIOS SAVAITĖS VALGIARAŠTIS

ATOSTOGOS (spausti čia)

Mokykla dirba darbo dienomis nuo 7:15 – 18:30. Mokslo metai trunka 10 mėnesių per kalendorinius metus. Liepos ir rugpjūčio mėnesiais mokykloje organizuojamos teminės dienos stovyklos.

TAISYKLIŲ METMENYS IR PRIĖMIMAS

2018/2019 mokslo metams priimame mokinius į šias  klases:

• Į priešmokyklinio ugdymo klasę (0) priimame vaikus, kuriems einamaisiais kalendoriniais metais sueis 6-eri metai (gimę 2012 metais).
  • Į pirmąją klasę priimame vaikus, kuriems einamaisiais kalendoriniais metais sueis 7-eri metai (gimę 2011 metais).
  • Į antrąją klasę priimame vaikus, kuriems einamaisiais kalendoriniais metais sueis 8-eri metai (gimę 2010 metais).
  • Į trečiąją klasę priimame vaikus, kuriems einamaisiais kalendoriniais metais sueis 9-eri metai (gimę 2009 metais).
  • Į ketvirtąją klasę priimame vaikus, kuriems einamaisiais kalendoriniais metais sueis 10 metų (gimę 2008 metais).
  • Į penktąją klasę priimame vaikus, kuriems einamaisiais kalendoriniais metais sueis 11-ka metų (gimę 2007 metais) ir bus baigę keturias klases (pradinio ugdymo pakopa).
  • Į šeštąją klasę priimame vaikus, kuriems einamaisiais kalendoriniais metais sueis 12-ka metų (gimę 2006 metais)

PRIĖMIMO TVARKA

• Tėvai, norintys leisti savo vaiką į „Sokratus“, kreipiasi į mokyklos administraciją  (tel. + 370 600 95291;  +370 698 80252);
  • Organizuojamas susitikimas, kurio metu pristatomi “Sokratus” mokyklos principai, išskirtinumai ir vertybės (jie turi atitikti tėvų lūkesčius (poreikius) ir siekius);
  • Pasirašomi juridiniai dokumentai.
Sokratus-mokykla

MOKYKLOS ĮRANGA, PASTATAS

Specialiai mokymo įstaigai rekonstruotas pastatas Vilniaus Žvėryno mikrorajone, itin patogus keliaujantiems į darbą ir grįžtantiems po darbo dienos. Beveik 3000 kv/m bendro ploto pastatas su specialia sporto ir renginių sale, erdvia valgykla, šiuolaikinėmis klasėmis, aprūpintomis modernia mokymo įranga ir technika, saugumo ir aplinkos stebėsenos sistema.