2017 10 30 – 2017 11 03
RUDENS ATOSTOGOS

***

Spalio mėn. savo veiklą pradėjo Mokyklos SOKRATUS  klubas „Ragauk, gamink, vaišink“ (RaGaVa).  RaGaVa – tai maisto ruošimo, vartojimo, gyvenimo būdo bei laisvalaikio klubas. Gaminame ką mėgstame patys, ką mėgsta valgyti kiti, kas yra skanu ir sveika. Kuriame savo receptų knygą.
Daugiau

***

Džiaugiamės, kad spalio mėn. mūsų mokykloje jau startavo pirmoji STEP grupė, skirta 6 – 12 metų vaikučių tėveliams. Devynias savaites mes kartu draugausime, susipažinsime su pagrindinėmis STEP programos idėjomis ir metodais, išmėginsime juos praktiškai, dalinsimės savo patirtimi, drąsinsime ir palaikysime vienas kitą – „pasiimsime“ tiek, kiek kiekvienam iš mūsų atrodys svarbu ir reikalinga.

Dėkojame gausiai susirinkusiems grupės dalyviams! Su visais kitais, norinčiais įsijungti į STEP grupes, susitiksime pavasarį!

Rašykite ramune@sokratusmokykla.lt .